Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Z żalem pożegnaliśmy Małgorzatę Makowską. Była tancerką, choreografem i nauczycielem. Przez 35 lat prowadziła młodzieżowy zespół taneczny MAK, a także dziecięcy zespół MACZEK. Była zaangażowana i oddana zabrzańskiej młodzieży. Realizowane przez Nią projekty na długo zostaną w naszej pamięci.

W czasie uroczystości pogrzebowej usłyszeliśmy słowa: „życie jesteś chwilą". Małgorzata Makowska w pełni tę chwilę wykorzystała. Uczyła, jak poprzez taniec odnaleźć radość. To była niezapomniana lekcja dla młodych ludzi, którą teraz kontynuować będą kolejne pokolenia.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook