Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Dziś nastąpiło oficjalne otwarcie 4 oddziałów pediatrycznych w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Mieście Zabrze. W ostatnim czasie przeszły one gruntowny remont. To ważne, aby nasze dzieci mogły być leczone w przyjaznych wnętrzach, sprzętem o wysokich standardach.

Zakończone działania to tylko część zmian w placówce. W drugim etapie projektu zostaną zmodernizowane: blok operacyjny, centralna sterylizatornia oraz Oddział Chirurgii Wad Rozwojowych Dzieci i Traumatologii. Prace rozpoczęły się już w grudniu. Gratuluję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu!

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook