Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Wczoraj z wielką przyjemnością odwiedziłam w Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka pierwsze urodzone w 2020 roku w Zabrzu noworodki. 1 stycznia na świat przyszli: Kuba, Kamil, Mija i Zosia. 2 stycznia urodziło się pięcioro dzieci - trzech chłopców i dwie dziewczynki, a 3 stycznia sześcioro dzieci - trzech chłopców i trzy dziewczynki. Serdecznie gratuluję rodzicom i życzę sporej satysfakcji z wychowywania swoich małych pociech.

Warto przypomnieć, że dzięki działaniom miasta Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków medycznych na południu Polski. Świadczone są tutaj kompleksowe usługi w dziedzinie ginekologii, położnictwa i neonatologii. Pacjentki mogą skorzystać ze wszystkich dostępnych metod znieczulenia. Centrum działała w systemie „rooming-in”, w którym matka ma przy sobie dziecko przez cały czas, również zaraz po urodzeniu. Pacjentki mogą skorzystać ze wsparcia poradni kardiologicznej i diabetologicznej dla kobiet w ciąży, laktacyjnej, neonatologicznej i diagnostyki prenatalnej. Centrum kompleksowo przygotowuje przyszłych rodziców do porodu, jak i początków macierzyństwa.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook