Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Jak co roku w Zabrzu wręczyliśmy nagrody "Zabrzańska Atena". To wyróżnienie dla tych, którzy swoje działania ukierunkowali na drugiego człowieka, a serce oddali śląskiej ziemi. Laureatami w kategorii "Medycyna i nauka" zostali: Rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk oraz prof. Tomasz Szczepański. W kategorii "Gospodarka i przedsiębiorczość" uhonorowani zostali: firma TDJ oraz Browar Van Pur.

Serdecznie gratuluję wszystkim nagrodzonym. Dziękuję, że swoją pracą przyczyniacie się Państwo do wzmacniania pozycji Zabrza i zwiększania jego atrakcyjności.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook