Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

W ramach organizowanego przez Skuteczni dla Zabrza cyklu "ROZMOWY O ZABRZU" dyskutowaliśmy dziś w Hotelu Diament w Zabrzu o medycynie w naszym mieście. Udział w panelu prowadzonym przez prezesa dr. Mariusza Wójtowicza, dyrektora Szpitala Miejskiego w Zabrzu, wzięli: prof. Marian Zembala, prof. Maciej Misiołek oraz prezes dr Tadeusz Urban. W spotkaniu uczestniczyli zarówno wybitni lekarze, którzy na co dzień niosą pomoc chorym, jak również studenci zabrzańskiego wydziału Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Dziękuję wszystkim przybyłym za merytoryczną oraz owocną rozmowę. Dzięki takim spotkaniom jesteśmy w stanie coraz intensywniej i skuteczniej wzmacniać medyczną markę Miasta Zabrze.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook