Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

W Galerii Cafe Silesia Muzeum Miejskiego w Zabrzu odbył się wczoraj wernisaż związany z 33-leciem działalności artystycznej Pana Krzysztofa Rumina. Artysta jest nie tylko uznanym malarzem i grafikiem, ale także mentorem kolejnych pokoleń twórców. Od 1987 roku prowadzi zajęcia plastyczne oraz organizuje plenery dla zabrzańskiej młodzieży i dzieci skupionych w Klubie "Pastel" Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Jego wychowankowie zdobywają liczne wyróżnienia oraz nagrody w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach plastycznych.

Składam Panu Krzysztofowi Ruminowi najserdeczniejsze gratulacje i życzę nieustającej weny oraz siły do kontynuacji artystycznych działań. Państwa natomiast zachęcam do odwiedzenia wystawy.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook