Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Rozpoczęliśmy dziś w Bibliotece Śląskiej przygotowania do organizacji XIII Metropolitalnego Święta Rodziny. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Rodzina przestrzenią spotkania”. Dziękuję księdzu Arcybiskupowi Wiktorowi Skworcowi – patronowi honorowemu inicjatywy – za udział i wsparcie w trakcie dzisiejszego spotkania. Cieszę się, że tak wielu przedstawicieli samorządów naszego regionu zdecydowało się na partycypację w tym ważnym projekcie. Wspólnymi działaniami wspieramy rodzinę, by była źródłem miłości, zaufania i wrastania do pięknych rzeczy.

Przypomnijmy, że tylko w ubiegłym roku w ramach Święta odbyło się ok. 100 wydarzeń, w tym m.in. festiwale, koncerty, wystawy, debaty, konferencje, seminaria oraz imprezy sportowe.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook