Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Dokładnie za tydzień (31 marca) odbędzie się sesja zgromadzenia Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, w czasie której planujemy dokonać zmian w budżecie GZM na rok 2020. Projekt uchwały polega na przeniesieniu kwoty 9 mln zł w celu doposażenia szpitali gminnych naszej Metropolii w czasie trwającej epidemii. Zgodnie z zamierzeniem, największe wsparcie finansowe trafi do szpitali zakaźnych.

Pomoc otrzymają także szpitale o podwyższonej gotowości, dlatego Szpital Miejski w Zabrzu zostanie wsparty kwotą blisko pół miliona złotych (481 600 zł).

 

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook