Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Wczoraj do użytku kierowców oddaliśmy rondo przy ulicach Piłsudskiego i Roosevelta. Dzięki niemu poprawiona została płynność i bezpieczeństwo ruchu samochodowego. Zachęcam Państwa do podania w komentarzach propozycji nazwy ronda. Najlepszą z nich przedstawię Radzie Miasta Zabrze.

Inwestycja kosztowała blisko 8 mln zł, a w jej zakres poza utworzeniem ronda weszła m.in. budowa chodników, ścieżek rowerowych i nowego oświetlenia. Powstał także parking samochodowy, który znajduje się w sąsiedztwie Miejskiego Ogrodu Botanicznego w Zabrzu.

https://www.facebook.com/watch/?v=802129677191833

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook