Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Każdego roku uczniowie i nauczyciele Liceum Plastycznego w Zabrzu przygotowują dla mieszkańców Miasta Zabrze oraz pracowników urzędu bożonarodzeniowy żłóbek, który odnosi się do wartości uniwersalnych i ponadczasowych. Tegoroczne dzieło znajduje się już w Ratuszu i niesie ze sobą ważne przesłanie, które dotyka każdego z nas – te święta z powodu pandemii koronawirusa będą inne. Większość stałych elementów naszego życia przeniosła się do sieci, spędzamy bardzo dużo czasu przed ekranami komputerów, biorąc udział w zajęciach szkolnych, szkoleniach, konferencjach, pracując czy szukając rozrywki.

Dyrektorowi zabrzańskiego „plastyka” Panu Wojciechowi Wernerowi oraz całemu zaangażowanemu zespołowi uczniów i nauczycieli serdecznie dziękuję za przygotowanie wyjątkowej kompozycji artystycznej. Cieszę się, że skłaniacie nas Państwo po raz kolejny do refleksji i tworzycie w Ratuszu wyjątkowy klimat.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook