Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Pozyskaliśmy ponad milion złotych dofinansowania na wymianę nawierzchni boiska w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym "Walka" przy ul. Jaskółczej w Zabrzu.

Warte ok. 2 mln zł zadanie przewiduje wykonanie nowej nawierzchni z trawy syntetycznej boiska do piłki nożnej o wymiarach 121x76m oraz montaż nowych bramek. Inwestycja zostanie zakończona w ostatnim kwartale 2021 roku.

Z myślą o sporcie profesjonalnym, jak również amatorskim i rekreacyjnym konsekwentnie rozbudowujemy miejską infrastrukturę. Dotujemy ok. 80 klubów, w których ponad 4500 uczestników uprawia ok. 20 dyscyplin sportu.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook