Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka (CZKiD) przy Szpitalu Miejskim w Zabrzu opuściły już wraz ze szczęśliwymi mamami dwa z sześciu urodzonych 1 stycznia noworodków.

Pierwszą urodzoną w tym roku w CZKiD zabrzanką była widoczna na zdjęciu Eliza. Gratuluję wszystkim rodzicom i składam serdeczne życzenia zdrowia, radości i wielu powodów do dumy.

Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka, które oddaliśmy do użytku w 2014 roku, jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków medycznych świadczących kompleksowe usługi w dziedzinie ginekologii, położnictwa i neonatologii w kraju. Centrum działa w systemie „rooming-in”, w którym matka ma przy sobie dziecko przez cały czas, również zaraz po urodzeniu.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook