Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Cieszę się, że Górnik Zabrze S.A. zajął drugie miejsce w ogólnopolskim rankingu piłkarskich akademii za rok 2020, który przeprowadzony został przez Instytut Sportu w Warszawie.

Gratuluję opiekunom i trenerom młodzieży kolejnego sukcesu. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku nasi młodzi piłkarze zostali mistrzami Polski do lat 18.

O rozwój wychowanków Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze dba ponad 30 osobowa, wykwalifikowana kadra, w skład której wchodzą wykształceni i doświadczeni menedżerowie oraz trenerzy.

Akademia kształci ponad 900 zawodników, poczynając od najmłodszych 4 latków do najstarszych 19 latków. Reprezentują oni Akademię w blisko 20 drużynach uczestniczących w rozgrywkach na szczeblu okręgowym, wojewódzkim jak i ogólnopolskim.

Więcej informacji o Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze na stronie:
www.akademiagornika.pl

 

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook