Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

W wyremontowanej siedzibie Teatru Nowego w Zabrzu zostały dziś uroczyście wręczone nagrody „Profilaktyk Roku 2020”. Laureatami tegorocznej, ósmej już edycji, zostali: w kategorii indywidualnej Pan Łukasz Gajos, a w zespołowej Fundacja "Twój Everest".

Serdecznie gratuluję nagrodzonym. Dziękuję za Państwa ofiarną działalność na rzecz drugiego człowieka.

Z uznaniem śledzę inicjatywy zabrzańskich środowisk działających na rzecz pomocy mieszkańcom zagrożonym wykluczeniem społecznym. Pomagacie Państwo swoim podopiecznym pokonywać zewnętrzne trudności i na nowo uczycie ich jak czerpać radość z życia. W ten sposób uzupełniacie Państwo i wsparcie systemowe metody profilaktyki oraz przeciwdziałania wielu problemom społecznym.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook