Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

"Laboratorium Młodego Odkrywcy" to nazwa "Zielonej Pracowni", którą oddaliśmy dziś do użytku w Szkole Podstawowej nr 37 w Zabrzu.

Jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłu na zagospodarowanie tej nowoczesnej sali. Serdecznie gratuluję Pani dyrektor Agnieszce Gurnacz oraz pomysłodawczyni i nauczycielce, Pani Katarzynie Kwiatek-Grabowskiej. Jestem przekonana, że zabrzańscy uczniowie z prawdziwą przyjemnością będą zdobywać wiedzę w tak atrakcyjnych warunkach.

To już 16 "Zielona Pracownia" zrealizowana w Zabrzu przy wykorzystaniu środków pozyskanych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook