Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

W hotelu „Pogoń” przebywają dwie osoby poszkodowane we wczorajszej eksplozji w bloku przy ul. Struzika 6. Niezwłocznie po zdarzeniu na miejsce przybyli pracownicy Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Zabrze. Ewakuowanym mieszkańcom zapewniliśmy autokar oraz zaproponowaliśmy zakwaterowanie.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Zabrzańską Spółdzielnią Mieszkaniową oraz Powiatowym Inspektoratem Nadzoru Budowlanego. Decyzja o możliwości powrotu lokatorów do mieszkań zostanie podjęta po zakończeniu prac rzeczoznawcy budowlanego.

MOPR Zabrze osobom zmuszonym do opuszczenia domów udziela pomocy psychologicznej i materialnej.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook