Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Obchodzimy dziś Międzynarodowy Dzień Strażaka - profesji, która nie tylko w Polsce cieszy się jednym z najwyższych wskaźników zaufania społecznego. Z tej okazji wszystkim strażakom Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zabrzu oraz druhom OSP Grzybowice, OSP Kończyce, OSP Makoszowy i OSP Mikulczyce składam najlepsze życzenia. Dziękuję za Waszą pełną zaangażowania i poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka. Swoją codzienną pracą dbacie o bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta. Niech Święty Florian ma Was zawsze w swojej opiece.

W Zabrzu finansujemy działalność ochotniczych straży pożarnych. W ostatnim czasie przy udziale finansowym miasta zakupione zostały także wozy strażackie dla OSP Makoszowy i PSP w Zabrzu.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook