Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Trwa Tour de Pologne. Tym razem największe emocje rozpoczną się w Zabrzu. Już w niedzielę przy stadionie Górnika Zabrze rozpocznie się ostatni etap wyścigu, podczas którego rozstrzygnie się kto zwycięży w tym roku.

Najlepsi kolarze świata przejadą ul. Roosevelta, ul. gen. de Gaulle’a i al. Korfantego, a następnie ruszą do Krakowa.

Zapraszam Państwa 15 sierpnia o godzinie 14.00 na promenadę Areny Zabrze, by wspólnie kibicować naszym sportowcom. Poza niesamowitymi sportowymi emocjami, czekać będą atrakcje przygotowane w ramach imprezy „Zabrze kocha rower” – w tym m.in.: tor rowerowy typu pump track, możliwość darmowego wypożyczenia roweru i kasku oraz miasteczko ruchu drogowego.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook