Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

15 sierpnia przypada rocznica Cudu nad Wisłą oraz Święto Wojska Polskiego. Tego dnia w sposób szczególny myślimy o żołnierzach i osobach walczących o wolne i niepodległe państwo Polskie.

W Zabrzu będziemy jutro także wspominać powstańców śląskich. Uroczystości rozpoczniemy o 16:30 od mszy świętej w kościele pw. Bożego Ciała, a następnie złożymy kwiaty pod pomnikiem Powstańców Śląskich. O godzinie 18.00 w Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy ul. Dorotki 3 odbędzie koncert pieśni powstańczych. Zachęcam Państwa do udziału w obchodach.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook