Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 
Chociaż wciąż jeszcze cieszymy się słońcem, ciepłem i zielenią, to już przygotowujemy się do zimowych wieczorów, które na terenie Kąpieliska Leśnego będą w tym roku wyjątkowe.
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, oprócz tradycyjnych iluminacji świątecznych, powstanie tam interaktywny Park Miliona Świateł. Jestem przekonana, że nie tylko najmłodszym spodoba się niepowtarzalna podróż po krainie Królowej Śniegu.
 
Dzisiaj w Ratuszu została podpisana umowa dotycząca organizacji unikalnego spektaklu świetlno-muzycznego, który z pewnością zachwyci odwiedzających kąpielisko. Nowa, zimowa atrakcja jest wspólnym przedsięwzięciem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu oraz firmy Multidekor.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook