Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego już we wtorek w Zabrzu! Na moje zaproszenie gościć będziemy jeden z najlepszych zespołów artystycznych w Polsce, który przedstawi „Elegię Śląską”. Na scenie w spektaklu słowno-muzycznym pojawi się ok. 100 wykonawców: solistów wokalistów, artystów chóru i baletu oraz orkiestra symfoniczna. Wyjątkowy koncert stanowi hołd dla pamięci powstańców śląskich.

A już dziś w Sztolni Królowa Luiza o godz. 20.00 zapraszam w ramach Carnall Festival na koncert specjalny CREE. Gościnnie wystąpią: Kuba Badach, Marcelina, Arbadab (Kaliber 44), Piotr Kupicha (Feel). Bedzie to również koncert z okazji 100. rocznicy wybuchu III Powstania Śląskiego.

Natomiast w postindustrialnej scenerii Szybu Maciej, jak w każdy letni piątek, odbędzie się wydarzenie muzyczne „Chillout w Szybie Maciej”.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook