Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Strefę Carnall Sztolni Królowa Luiza kolejny raz licznie odwiedzili miłośnicy dobrej muzyki. Wczoraj odbył się tu wyjątkowy koncert zespołu Cree, który wraz z gośćmi (Kuba Badach, Piotr Kupicha, Marcelina, AbradAb) zaprezentował premierową aranżację utworów z musicalu Katarzyny Gaertner „Pozłacany warkocz”.

A już dzisiaj, o godz. 20.00 w Strefie Carnall odbędzie się kolejny koncert w ramach Carnall Festiwal. Zachęcam do wizyty w tym niepowtarzalny miejscu. Zrewitalizowana, naziemna część Sztolni Królowa Luiza to największa i najbardziej unikatowa strefa kulturalna w Polsce!

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook