Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Po raz kolejny do Zabrza przyjechała uzdolniona młodzież z całej Polski, aby uczestniczyć w Wakacyjnych Warsztatach Wielodyscyplinarnych.
To coroczne wydarzenie przeznaczone jest dla licealistów zainteresowanych matematyką, informatyką, fizyką, astronomią lub biologią. Codziennie organizowane są wykłady, prelekcje i spotkania związane z naukami ścisłymi.
W Ratuszu spotkałam się dziś z uczestnikami przedsięwzięcia, które odbywa się pod patronatem Miasta Zabrze, Uniwersytetu Warszawskiego oraz uniwersyteckiej społeczności MIMUW, związanej z Wydziałem Matematyki, Informatyki i Mechaniki.

https://www.facebook.com/MalgorzataMankaSzulik/posts/207351234706050

 

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook