Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Straż Miejska odgrywa odpowiedzialną rolę w systemie poprawy bezpieczeństwa mieszkańców. Dzięki pełnej zaangażowania służbie zapewnia spokój i porządek. Realizując projekty społeczne oraz profilaktyczne pomaga potrzebującym, a współpracując z policją przyczynia się do przeciwdziałania przestępczości. Na szczególne uznanie zasługuje aktywność strażników podczas trwającej pandemii koronawirusa.

Dziś w Teatrze Nowym w Zabrzu zabrzańscy funkcjonariusze świętowali jubileusz 30-lecia swojej formacji połączony z obchodami Dnia Straży Miejskiej. Z tej okazji składam wszystkim strażnikom gratulacje i serdeczne życzenia dalszych sukcesów.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook