Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Wakacje to dobry czas na wizyty w zabrzańskich restauracjach, pubach i kawiarniach. W celu ułatwienia wyboru wydaliśmy Zabrzański Przewodnik Kulinarny, dostępny w wersji elektronicznej pod linkiem:
https://issuu.com/urzadmiejskiwzabrzu/docs/aaazpk-net-s

Warto zauważyć, że na gastronomicznej mapie naszego miasta pojawiają się wciąż nowe ciekawe miejsca. Na uwagą zasługuje m.in. otwarta kilka miesięcy temu restauracja "U Kelnerów", która znajdzie się dopiero w kolejnym wydaniu naszego przewodnika. Miejsce to warto odwiedzić, gdyż spośród blisko pół tysiąca restauracji w całym kraju zdobyła w wiosennej edycji prestiżowego konkursu Restaurant Week Polska tytuł najlepszego debiutu nie tylko na Śląsku, ale i w Polsce. Ponadto w plebiscycie przeprowadzonym wśród gości "U Kelnerów" zdobyła drugie miejsce w województwie. Gratuluję serdecznie i trzymam kciuki za restaurację, która będzie reprezentować nasze miasto na rozpoczynającym się jutro festiwalu "Dining week".

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook