Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Budowa czwartej trybuny Areny Zabrze była tematem nadzwyczajnej sesji Rady Miasta. Zaprezentowałam efekt trwających 12 miesięcy prac przygotowawczych do tej ambitnej inwestycji w zakresie projektowym i finansowym. W Zabrzu realizujemy wiele ważnych zadań, w tym m.in.: budowę strategicznych dróg (jak np. przedłużenie Alei Korfantego), specjalną strefę ekonomiczną, rozbudowę szpitala miejskiego, remonty budynków komunalnych czy modernizacje szkół i przedszkoli.

Z satysfakcją przyjęłam fakt, że większość radnych odpowiedzialnie poparła dziś dokończenie budowy tego obiektu, który stanowi jedną z wizytówek naszego miasta. Dzięki przyjętej uchwale możemy przystąpić do kolejnego kroku, którym będzie uruchomienie funduszy. Rozpoczęcie prac planowane jest na III kwartał tego roku.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook