Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Skrzyżowanie ulic Tarnopolskiej, Kościuszki i Chopina w Mikulczycach zostanie przebudowane. Podpisaliśmy wartą 11 mln zł umowę na realizację tej oczekiwanej przez mieszkańców inwestycji. Skoordynowana jest ona z trwającymi pracami modernizacyjnymi torowiska tramwajowego. Dzięki wykonaniu tego przedsięwzięcia znacząco poprawi się przepustowość skrzyżowania.

Inwestycje te, razem z budową przedłużenia Alei Korfantego, usprawnią komunikację i wpłyną na poprawę jakości życia mieszkańców Mikulczyc, jak i całego Zabrza. Jednak do zakończenia prowadzonych prac proszę Państwa o cierpliwość i wyrozumiałość.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook