Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

„Gmina na 5!" to wyróżnienie przyznane Zabrzu przez Instytut Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej SGH Warsaw School of Economics. Spośród 687 przeanalizowanych gmin w całym kraju, nasze miasto znalazło się w wąskim gronie 54 jednostek samorządowych, które otrzymały ten prestiżowy tytuł.

Organizatorzy analizowali działalność gmin pod kątem obsługi klientów, w tym szczególnie przedsiębiorców. Zostaliśmy docenieni m.in. za wdrażanie możliwości załatwienia spraw urzędowych w sposób zdalny oraz wsparcie udzielane inwestorom.

Z satysfakcją przyjęłam, że praca Ratusza została doceniona przez kolejne gremium. W tym roku Zabrze otrzymało także takie nagrody jak m.in. „Skrzydła IT w Administracji” czy „Przyjazny samorząd”. Ciągle pracujemy nad dalszym podnoszeniem jakości usług, aby nasze miasto było coraz bardziej przyjazne mieszkańcom.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook