Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

W Teatrze Nowym w Zabrzu odbył się dziś wyjątkowy spektakl, w którym udział wzięli uczestnicy pierwszego turnusu półkolonii "LATO W TEATRZE".

Ponad 90 młodych artystów rozwijało swoje talenty przez dwa tygodnie w ramach zajęć prowadzonych pod kątem różnych specjalizacji: aktorskiej, taneczno-wokalnej, lalkarskiej i promocyjno-, dziennikarsko-scenograficznej. Drugi turnus rozpocznie się już w poniedziałek.

Gratuluję serdecznie Stowarzyszeniu Przyjaciół Teatru Nowego w Zabrzu "Z KULTURĄ". Dziękuję partnerom tego cennego projektu: Fortum Polska oraz Ośrodkowi Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook