Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Przygotowujemy się do rozpoczęcia nowego sezonu PKO Ekstraklasa. Dziś w gronie przedstawicieli gmin biorących udział w programie "Klub Kibiców Śląskich Miast" (który zrzesza 16 gmin) spotkaliśmy się na Arenie Zabrze, by wspólnie wesprzeć "Trójkolorowych". Tradycyjnie w trakcie wydarzenia wylosowani zostali partnerzy społeczni kolejnych meczów. Przed nami ogrom emocji nie tylko w Zabrzu. Górnik Zabrze jest ważny dla kibiców w całym regionie.

Zawodnikom życzymy szczęścia i sukcesów, a nam kibicom spełnienia marzeń i wielu pozytywnych piłkarskich emocji. Jadymy durś!

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook