Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Zabrzańscy policjanci w Zabytkowej Kopalni Guido spotkali się dziś z okazji swojego święta.

Uroczystość, z udziałem generała Romana Rabsztyna, pozwoliła jeszcze lepiej docenić profesjonalizm, determinację, a także zaangażowanie z jakim policjanci wykonują obowiązki. Podczas służby nie szczędzą wysiłków, nierzadko narażając zdrowie, a nawet życie.

Efekty osiągane przez Komendę Miejską Policji w Zabrzu zyskały uznanie w skali całego województwa. Z satysfakcją przyjmuję, że do wysokich wyników przyczyniła się współpraca z Miastem Zabrze. Poprzez dofinansowanie zakupu radiowozów, specjalistycznego sprzętu i wyposażenia, a także wspólnych patroli ze strażą miejską od lat staramy się osiągnąć nasz wspólny cel, czyli wzrost poziomu bezpieczeństwa mieszkańców. Bezpieczeństwo mieszkańców jest bowiem dla nas najważniejsze!

Wszystkim funkcjonariuszom dbającym o bezpieczeństwo mieszkańców Zabrza składam najserdeczniejsze podziękowania, gratulacje oraz najlepsze życzenia dalszych sukcesów zawodowych i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook