Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Mgiełka wodna w upalne dni pozwala odetchnąć zmęczonym słońcem przechodniom. Zabrzanie chętnie korzystają z kurtyn, które ustawiliśmy z początkiem lata na placu Wolności, przy Arenie Zabrze oraz na skrzyżowaniu ulic Reymonta i de’ Gaulla.

Ucieczkę od skwaru zapewniają też fontanny. Szczególną popularnością wśród mieszkańców cieszą się te usytuowane w Parku Miejskim, przy placu Teatralnym czy Pomniku Braci Górniczej.

Jutro, w ramach Zabrze Summer Festival, o godz. 17.00 rozpocznie się koncert Michała Wiśniewskiego na głównym parkingu przy CH Platan. Serdecznie wszystkich zapraszam. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Uczestników chłodzić będą kolejne dwie kurtyny wodne.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook