Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Koncert Michała Wiśniewskiego, a także zespołów Tamtej Nocy oraz Skolim i Woners, który wczoraj odbył się w ramach tegorocznej edycji Zabrze Summer Festival, przyciągnął na parking CH Platan tłumy miłośników muzyki rozrywkowej. To kolejna inicjatywa przygotowana dla mieszkańców z okazji 100-lecia nadania Zabrzu praw miejskich.

Na tym jednak nie koniec muzycznych propozycji, z których możecie Państwo skorzystać w ten weekend. Już dzisiaj, o godz. 19.30, w zrewitalizowanej strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza, odbędzie się koncert w ramach drugiej edycji Carnall Festivalu. Na scenie wystąpi tym razem HARD ROCKETS oraz DJ.

Natomiast w niedzielę odwiedzający Miejski Ogród Botaniczny w Zabrzu wysłuchać będą mogli plenerowego koncertu Orkiestry Dętej Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu pod batutą Henryka Mandrysza. Początek – godz. 16.00.

Serdecznie zapraszam!

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook