Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

W nowym budynku Śląskiego Centrum Chorób Serca leczeni są już chorzy. Z radością odwiedziłam dziś ten nowoczesny obiekt. W towarzystwie dyrektora prof. Piotra Przybyłowskiego spotkałam się z lekarzami, personelem medycznym i pacjentami.

Podziwiam efekty pracy specjalistów w tym zabrzańskim ośrodku kardiologii i kardiochirurgii rozpoznawalnym w skali Polski, Europy i świata.

W pamięci mam rozmowy z śp. Prof. Marianem Zembalą, który odważnie podjął się realizacji tej wartej 132 mln zł inwestycji. Satysfakcję budzi, że dziś zespół ŚCChS nie tylko kontynuuje tę misją, ale też wciąż myśli i pracuje dla rozwoju placówki.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook