Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Uczestnicy kończącego się w piątek I turnusu półkolonii zorganizowanych przez Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu, odpoczywając i bawiąc się w mieście odwiedzili Ratusz. Spotkałam się z młodymi zabrzanami, którzy wśród licznych wycieczek i animacji mieli też okazję zapoznać się z pracą urzędników np. przy wydawaniu praw jazdy. Pouczająca zabawa przyniosła wszystkim wiele radości. Kolejny turnus „Lata w Zabrzu” rozpoczyna się 1 sierpnia.

W wielu miejscach w Zabrzu trwają wakacyjne zajęcia sportowe, rekreacyjne, plastyczne, artystyczne i edukacyjne, przygotowane z myślą o najmłodszych.

Interesująca i różnorodna oferta m.in. Teatr Nowy W Zabrzu, Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu, MBP Zabrze, Aktywne Zabrze czy Klub Jeździecki Maciejówka MOSiR Zabrze z całą pewnością jest ciekawa i atrakcyjna dla młodych mieszkańców.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook