Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Coroczne święto piłki młodzieżowej – Turniej im. Ernesta Pohla trwa od wczoraj w Zabrzu. Zakończy go Wielki Finał, który zostanie rozegrany w niedzielę, 31 lipca, na Arenie Zabrze.

W tegorocznych zmaganiach bierze udział 6 zespołów Juniorów Starszych U19 , a spotkania odbywają się na pięciu różnych obiektach. Dwa najważniejsze mecze zostaną rozegrane na płycie głównej stadionu im. Ernesta Pohla.

Pozostałe obiekty zlokalizowane są w kilku zabrzańskich dzielnicach (boiska Walki Zabrze, Sparty Zabrze i Gwarka Zabrze), a także w Przyszowicach.

Gorąco zachęcam do uczestniczenia w tym ważnym dla młodych sportowców wydarzeniu. Ogromne emocje gwarantowane!

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook