Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Trwa 79. Tour de Pologne. Przez pięć lat najlepsi kolarze świata gościli w Zabrzu. W tym roku organizatorzy wytyczyli trasę w innym regionie Polski. Zawodnicy przejeżdżają m.in. przez: Kielce, Lublin, Zamość, Przemyśl, Sanok, Rzeszów, Nowy Targ i Kraków. Dziś przy tak licznie realizowanych budowach oraz remontach dróg i wiaduktów przejazd przez Zabrze byłby utrudniony, ale nasze serca są z zawodnikami. Kibicujemy im i wierzymy, że znów zagoszczą w Zabrzu!

Warto podkreślić, że w tej chwili prowadzimy wiele ważnych inwestycji związanych z infrastrukturą komunikacyjną, w tym m.in.: budowę centrów przesiadkowych przy ul. Goethego i w Rokitnicy, przedłużenie Alei Wojciecha Korfantego, modernizację torowisk w Mikulczycach i przy ul. Wolności czy przebudowę skrzyżowania przy ul. Tarnopolskiej, ul. Chopina i ul. Kościuszki.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook