Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Ważnym elementem obchodów 100-lecia nadania Zabrzu praw miejskich będzie udostępnienie mieszkańcom we wrześniu wieży ciśnień przy ul. Zamoyskiego. W jednym z najbardziej charakterystycznych zabrzańskich obiektów finalizowany jest montaż nowoczesnej wystawy multimedialnej "CARBONEUM". Jednak już teraz możemy zagłosować na naszą wyjątkową wieżę w konkursie "Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego".

Aby oddać swój głos, należy na stronie internetowej https://npp.slaskie.pl/vote/project_25 wybrać trzy najlepsze propozycje i przyznać im odpowiednio 3, 2 lub 1 punkt, a następnie potwierdzić swój głos przez e-mail. Najpopularniejsza realizacja, która uzyska największą liczbę głosów, zdobędzie Nagrodę Publiczności. Wynik zależy od nas wszystkich, więc zachęcam Państwa do aktywnego udziału!

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook