Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. Ta szczytna akcja, której symbolem jest różowa wstążka, ma na celu zwiększenie świadomości i zachęcenie kobiet do wykonywania badań diagnostycznych. Znaczenie tych działań doskonale zna Pani Magdalena - jedna z zabrzańskich amazonek - która od 22 lat żyje w zdrowiu po zabiegu usunięcia złośliwego nowotworu.

Od dziś w Zabrzu diagnostyka będzie jeszcze bardziej dostępna. Przychodnia Przychodnie Sanivitas Zabrze pozyskała środki zewnętrzne i zakupiła do swojej zabrzańskiej placówki urządzenie do mammografii.

Dziękuję prezesowi firmy Panu Krzysztofowi Pigłowskiemu oraz całemu zespołowi Sanivitas za realizację tego społecznie ważnego projektu.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook