Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Kolejne 2000 drzew zasadzono dziś w Zabrzu. W parku im. Rotmistrza Witolda Pileckiego dzięki zaangażowaniu młodzieży ze startupu społecznego Dotlenieni.org, a także wsparciu centrum handlowego Platan pojawiły się młode buki. W akcji wzięła też udział Agnieszka Nizio dyrektor CH Platan.

W roku jubileuszu 100-lecia nadania Zabrzu praw miejskich z myślą o mieszkańcach posadziliśmy już ponad 20 tysięcy drzew. Inicjatywy proekologiczne realizowali m.in. radni ze Skuteczni dla Zabrza, którzy w akcji ekologicznej Skoda Auto Śliwka sadzili drzewa na terenach przy Hucie Zabrze. Podejmowano również wiele innych inicjatyw tak z młodzieżą jak i radymi Rady Miasta. Wszystko po to, aby Zabrze było bardziej przyjazne mieszkańcom.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook