Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Nasze obiekty kulturalne intensywnie żyją licznymi wydarzeniami artystycznymi. Spore zainteresowanie mieszkańców Zabrza ofertą kulturalną utwierdza w przekonaniu, że środki przeznaczone na remonty m.in. Teatru Nowego w Zabrzu, Filharmonii Zabrzańskiej, Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu czy Kina ROMA w Zabrzu zostały dobrze zainwestowane.

Wczoraj zabrzańscy filharmonicy zagrali razem z pochodzącym ze Szwajcarii Marcusem Sahlim - wirtuozem niecodziennego instrumentu, jakim jest róg alpejski.

Wielbicieli muzyki z pewnością zainteresuje także wydarzenie, które jutro odbędzie się w Kino ROMA w Zabrzu pn. "Petarda Przebojów - Operetka & Musical". To koncert, w którym można będzie usłyszeć najpiękniejsze arie na głosy męskie, znane melodie i duety z najsłynniejszych operetek i musicali oraz muzyki instrumentalnej.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook