Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

"Radio to teatr wyobraźni" te słowa przywołał Pan Piotr Ornowski, prezes Radia Katowice które obchodzi dziś w NOSPR Katowice swoje 95-lecie. Radio nie tylko dostarcza nam ważnych informacji, ale także uczy, bawi i wzrusza.

Serdecznie gratuluję Panu Prezsowi Piotrowi Ornowskiemu oraz wszystkim pracownikom i przyjaciołom Radia Katowice tego pięknego jubileuszu oraz otrzymania złotego medalu „Zasłużony Kulturze Goria Artis". Dziękuję za to, że z zaangażowaniem realizujecie ważną misję społeczną. Życzę kolejnych lat wspaniałych audycji oraz wiernych słuchaczy.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook