Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Oddaliśmy dziś do użytku przedszkole spełniające najwyższe standardy. W Mikulczycach powstał obiekt dla 200 dzieci, który z pewnością będzie miejscem nauki i zabawy. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do jego powstania.

Przygotowaliśmy kilka sal edukacyjno-rekreacyjno-kulturalnych: gimnastyczną, teatralną ze sceną, plastyczną, muzyczną i zabawową. Z pomieszczeń na parterze dzieci mogą wyjść na cztery zewnętrzne tarasy. Dzieci mogą korzystać z placu zabaw i trawiastego boiska. Przygotowano także miejsce na odpoczynek, z ławkami i stolikami. Przedszkole sąsiaduje z parkiem. Specjalna furtka umożliwi bezpośrednie wyjście na planty. Obiekt dysponuje nowoczesną kuchnią wyposażoną w sprzęt pozwalający na przygotowanie posiłków we własnym zakresie.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook