Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Przygotowujemy się do kolejnego Pikniku w Rytmie Firmy, który odbędzie się 4 września na Kąpielisku w Maciejowie. Celem tego wydarzenia jest promocja lokalnych producentów i ich produktów, poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi, prezentacja oferty przedsiębiorców z branży handlowej, spożywczej i gastronomicznej.

Dla gości pikniku uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa. W programie imprezy znajdą się m.in.: pokazy, promocje, degustacje, atrakcje dla dzieci, gry, zabawy, turnieje sportowe, konkurs talentów i niespodzianki.

W trakcie Pikniku w Rytmie Firmy bity będzie rekord Polski w ilości osób przyrządzających szałot śląski. 

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook