Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbywa się w Katowicach już po raz piąty. Wskazując, że mali i średni przedsiębiorcy to kluczowy sektor polskiej gospodarki zarazem potwierdza ogromny potencjał naszej aglomeracji. Zabrze jest partnerem tego wydarzenia, które skupia uwagę przedstawicieli świata nauki, biznesu, polityki i samorządu.

W Zabrzu podejmujemy wiele inicjatyw wspierających przedsiębiorców, czy to w ramach Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości, Biura ds. Inwestorów czy Powiatowego Urzędu Pracy. Wyróżnienie przyznane przez Regionalną Izbę Gospodarczą "Lider, który wspiera MSP" traktuję jako potwierdzenie przyjętego przez nas kierunku tworzenia przyjaznego klimatu dla rozwoju biznesu.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook