Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

11 listopada, to symboliczna data nawiązująca do sukcesu rodaków walczących o powstanie Państwa Polskiego. To dzień upamiętniający solidarność narodową, gdy wszyscy patrioci z wielkim poświęceniem zabiegali o wolność Ojczyzny.
Święto Niepodległości przypomina nam, że w 1918 roku politycy potrafili działać ponad podziałami partyjnymi i potrafili wznieść się powyżej różnic, sporów i podziałów dla wspólnego celu, jakim była Polska. Dzisiaj także szczególnie ważna jest ofiarność dla kraju postrzegana w wymiarze zgodnej współpracy na rzecz rozwoju dzielnic, naszego miasta oraz całego regionu. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli dziś udział w uroczystościach w naszym mieście.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook