Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Cieszy mnie widok zabrzańskiej młodzieży, która tak licznie korzysta z lodowiska. Do niedzieli dzieci do 18 roku życia mogą wejść na obiekt bezpłatnie!

Poza lodowiskiem na chętnych czeka moc ciekawych wydarzeń i aktywności organizowanych przez Miasto Zabrze. Więcej informacji pod linkiem:

https://www.um.zabrze.pl/mieszkancy/aktualnosci/ferie-w-miescie-2020?fbclid=IwAR0XpJV8YB3BMSagyDlUyTG4CWFsd6k6FHVRvbHYmW1JGn2Vs7EkokwUOsY

Zapraszam Państwa do odwiedzenia wystawy "BŁYSK SPORTOWEGO FLESZA - zabrzańscy fotoreporterzy na arenach i stadionach", której wernisaż odbył się dziś w Galerii Muzeum Miejskiego w Zabrzu Cafe Silesia przy ul. 3 Maja 6. 

Serdecznie gratuluję autorom prac: Grzegorzowi Celejewskiemu, Michałowi Chwiedukowi, Ireneuszowi Dorożańskiemu, Arkadiuszowi Goli, Marcie Grochowskiej, Dariuszowi Hermierszowi oraz Bogusławowi Makarowi. Państwa fotografie są pięknym dowodem na to, że Miasto Zabrze to miasto sportu.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook