Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Dziś w IV LO im. Mikołaja Reja w Zabrzu o godzinie 17.00 wraz z mieszkańcami Rokitnicy będziemy rozmawiać o sprawach ważnych dla dzielnicy i Miasta Zabrze. Serdecznie zachęcam Państwa do udziału.

Dziś ośmioro młodych przedsiębiorców z Miasta Zabrze zostało wyróżnionych w ramach VII edycji konkursu Zabrzański Biznesplan. Laureaci otrzymają wsparcie w zakresie rozwoju swojej firmy. Od 2013 roku w ten sposób stymulujemy lokalną przedsiębiorczość i pobudzamy aktywność biznesową zabrzan.

Konkurs wspierają banki, prywatne firmy, spółki miejskie, a także instytucje otoczenia biznesu. Podmioty te ufundowały dotąd nagrody o łącznej wartości miliona złotych, z czego blisko 200 tys. zł to pula VII edycji. Na przestrzeni ostatnich lat inicjatywa zyskała 92 partnerów, a 146 uczestników zgłosiło 134 biznesplany. 

Serdecznie dziękuję wszystkim partnerom. Laureatom gratuluję zwycięstwa i życzę skutecznego rozwoju firm. Mam nadzieję, że już wkrótce to Wy będziecie parterami konkursu i wesprzecie nowe podmioty w naszym mieście.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook