Home

Małgorzata Mańka-Szulik

 

Zabrzańscy maturzyści przystąpili dziś do próbnego egzaminu dojrzałości z języka polskiego. Przed nimi kolejne przedmioty. To niełatwe zadanie, ponieważ od roku przygotowują się w sposób zdalny. Jestem przekonana, że pomimo sporego zaangażowania dyrektorów i nauczycieli w ten innowacyjny rodzaj prowadzenia zajęć, bardzo wiele zależy od ciężkiej pracy uczniów. Dlatego trzymam mocno kciuki i życzę powodzenia naszym maturzystom. Pamiętajcie, ze egzamin próbny to dobra okazja do sprawdzenia swojej wiedzy.

Po zakończeniu egzaminów próbnych przyda Wam się chwila relaksu. Każdego roku zabrzańscy maturzyści otrzymują zaproszenia do różnych instytucji miejskich. W tym roku zachęcam Was do odwiedzenia Teatru Nowego w Zabrzu, w którym niedawno zakończyliśmy remont. W najbliższych dniach otrzymacie specjalne bilety.

Popularne

Ranking samorządów tygodnika „Wspólnota”

Zabrze znalazło się w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „WSPÓLNOTA” na drugim miejscu w kraju wśród samorządów o najwyższych dochodach.

Deklaracja Programowa „Obywateli do Senatu”

27 lipca w Pławniowicach wraz z 15 prezydentami miast podpisałam Deklarację Programową Inicjatywy "Obywatele do Senatu". Chcemy, by Senat stał się prawdziwym...

Aktywne Zabrze

Na Kąpielisku Leśnym podsumowaliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum. Zabrzanie pokazali, że potrafią łączyć aktywność ze wsparciem charytatywnego celu. Dziękuję...

1%

facebook